Alleycaty

Alleypiast Charakterystyczny(ch)

Piastów, 27.11.2005

Wyniki

MiejsceZawodnik (numer)Czas
1Zerozeroseven (7)2:43
2Filip (11)2.45
3Darek (22)2:57
Marcin (427)2:57
Mirek (12)2:57
4Zosia (1)DNF
Kemot (88)DNF
Karol M. (25)DNF
Rafał (8)DNF
 * - brak niektórych kartek
 DNF (did not finish) - nie ukończył trasy
 ?:? - czasy zaginęły
 b - bonusowy punkt
Jako punkt końcowy potraktowano Pralnię, mimo że trasa zawierała jeszcze 2 punkty i metę. Jednak pewne nieprzewidziane trudności, które opóźniły cały wyścig, wymusiły łaskawość organizatorów - trasę skończyliśmy przed północą... wszyscy poza 007, który dodatkowo zaliczył jeszcze kolejny punkt po Pralni... a po dwóch dniach ostatni z punktów pośrednich i metę.
Tym razem szczęścia do techniki zabrakło Kemotowi a wraz z nim również i Zosi. Z wielkim poświęceniem zaliczyli jednak mokradło na Świerkowej, za co szczere wyrazy uznania :-)
Czekamy na relacje uczestników! Nieznane są nam losy zawodników 25 i 8, którzy - mamy nadzieję - w oczekiwanej relacji dołożą do niejasnej pod wieloma względami historii alleya wreszcie jakieś konkrety.
Gratulacje dla wszystkich wytrwałych uczestników!
Nagrodami były: za 1. miejsce - torba podsiodełkowa, 2. miejsce - rowerowy zestaw kluczy ampulowych, 3. miejsce - dzięki szczodrości 007 i TCP: książka i oryginalne kubki czyli zestaw w sam raz na leczenie poalleyowych bólów na ciele i na duchu.

Z rowerowym pozdrowieniem,
Mateusz i Grzesiek

Zdjęcia

Losowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcie
[cała galeria]

Relacje

» Alleypiast Charakterystyczny(ch), czyli jak hartowała się stal (relacja Zerozerosevena)

Czy wiecie co to jest LARP? Ludzie coraz częściej zamiast ślęczeć przed szachownicą, planszą czy kolejną grą na pececie, ruszają w teren. Zamiast mechanicznie poruszać wyimaginowanymi ludzikami sami chcą poznać na własnej skórze, co to jest zimno, zmęczenie, lub ciemność cmentarza o dwunastej w nocy. Pragną sprawdzić jak działają ich szare komórki, gdy ich krwiobieg zalewa fala adrenaliny. Nie dla nich ciepłe kapcie i świadomość, że zawsze można przerwać grę, pójść do kuchni, zrobić sobie herbaty, nakarmić kota. To jest właśnie LARP. No... może trochę przesadzam... faktycznie LARPy, mają w chwili obecnej zasięg ograniczony do miłośników fantasy raczej i funkcjonują w takich właśnie klimatach. Wróżę jednak temu ruchowi sporą przyszłość jeśli otrząśnie się z obecnej, magiczno-fantastycznej otoczki. Dla mnie przykładem LARPa (prawie) idealnego i zaczynem Nowej Ery jest zakończony właśnie Alleypiast Charakterystyczny(ch). Była przygoda, cierpienie, walka dobra ze złem, nieoczekiwane zwroty akcji i wszystko to w zaledwie 3,5 godziny, A oto, co się działo:..

[czytaj całość]

Wybierz rok:

Wybierz miasto:

Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Puchar Alleypiasta
Podsumowanie alleycatów odbywających się w danym sezonie.
Alleycat to nieformalne zawody rowerowe. W tym wyścigu bardziej liczy się spryt niż sprawność fizyczna...