Alleycaty

Odnajdź swoją tożsamość!

Pruszków, 14.01.2007

Cieszy fakt, że do prężnego grona organizujących alleycaty dołączyła nowa osoba. TPietrzyk wyścigiem "Odnajdź swoją tożsamość" w całkiem dobrym stylu zadebiutował w tej roli.

Z kilku względów był to alleycat wyjątkowy. Pieniądze z wpisowego zostały w całości przekazane na szczytny cel - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zyskała w ten sposób 141,07 zł (protokół). Należy również wspomnieć, że był to pierwszy alleypiast, w którym wziął udział zawodnik bez roweru. Dzielny biegacz (zazwyczaj rowerzysta) Kosu przebył ponad 30 km. Niestety, zmęczenie i późna pora nie pozwoliły mu dotrzeć na mini-imprezę w barze Przystań w Piastowie.. Nie obyło się także bez strat w sprzęcie: dwa rozkute łańcuchy i jeden kapeć w kole złożyły się na kolejne DNFy. Zawodnicy toczyli ciągłą walkę z wiatrem. Don Kichotem wyścigu został zerozeroseven, któremu złowrogi żywioł zgasił światełka nadziei pozostawione na alleycat'owych punktach.

Zwycięzcą okazał się Niktczłowiek. Mamy nadzieje, że sukces ten zachęci go do częstszego stawiania się na staracie naszych nieprzewidywalnych zawodów.

Wszystkim zawodnikom szczerze gratulujemy dzielnej postawy, a organizatorowi udanego debiutu.


Mapka z punktami

Szyfr Gaderypoluki

W znalezionych na poszczególnych punktach fragmentach zaszyfrowanej wiadomości należało zamienić litery z poniższego wykazu na litery sąsiednie. Na przykład: literę G zamieniamy na A, natomiast literę P zamieniamy na O, itd.

GA | DE | RY | PO | LU | KI

Wyniki

MiejsceZawodnik (numer)Czas
1Niktczłowiek 2:29:19
2Grzesiek 2:56:44
3Magda 3:11:05
Kemot 3:11:05
Dyziek 3:11:05
4Filip DNF
zerozeroseven DNF
Kosu (bez roweru)DNF
 * - brak niektórych kartek
 DNF (did not finish) - nie ukończył trasy
 ?:? - czasy zaginęły
 b - bonusowy punkt

Zdjęcia

Losowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcie
[cała galeria]

Wybierz rok:

Wybierz miasto:

Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Puchar Alleypiasta
Podsumowanie alleycatów odbywających się w danym sezonie.
Alleycat to nieformalne zawody rowerowe. W tym wyścigu bardziej liczy się spryt niż sprawność fizyczna...