Alleycaty

Alleypiast Charakterystyczny(ch) - ciąg dalszy

Piastów, 17.11.2007

Z rozesłanych dwunastu powróciło tym razem aż jedenastu! Jeden zawodnik jeszcze przed startem powziął myśl o wcześniejszym powrocie do rodzinnego Keriotu. Tak więc trudy trasy nie pokonały żadnego z najwytrwalszych zawodników Alleypiasta, żadnego spośród tych, którzy zdecydowali się na walkę z ciemnością i jednym stopniem Celsjusza. Brawo! Kompletu wykonanych zadań gratulujemy aż siedmiu zawodnikom! Jednak lista dokonań pozostałych rywali nie jest dużo krótsza.

W zestawieniu z pewnymi problemami, jakie występowały w czasie poprzednich zawodów, wszystko to może świadczyć albo o wzrastającym poziomie zawodników, albo o zbyt wielkich uproszczeniach, jakim tym razem (ze względu na pewne ograniczenia czasowe) uległ charakterystyczny program.

Wielkim Zwycięzcą wyścigu zarówno w pierwszej, jak i drugiej części okazał się niepokonany Zerozeroseven! Szczere gratulacje zdobycia tytułu Człowieka z Charakterem! Kolejnych zawodników i dwa pozostałe miejsca na podium dzieliły zaledwie sekundy. Różnica była na tyle niezauważalna, że organizatorzy mieli pewne problemy z ustaleniem pierwszego vicemistrza, za co serdeczne przepraszam. Drugi linię (a raczej próg) mety przekroczył Bartek, a zaraz za nim Lewan. Jak widać na dokumentacji fotograficznej, finisz zwycięskiej grupy był mocno wyczerpujący.

Wszystkim, którzy doceniając wysiłek organizatorów przybyli na start, serdeczne dzięki!

Mateusz i Grzesiek

Szczegółowe wyniki drugiej części wyścigu oraz całości Alleypiasta Charakterystyczny(ch) można potraktować jako krótkie podsumowanie ponad 720-dni, w których słowa start oraz meta zmieniły swoje standardowe znaczenie.

Czołem!

Mapka


Wyniki

  Zawodnik Punkty
Czas
1.
zerozeroseven (7) 14 2:53:30b
2.
Bartek (-pi/2) 14 2:53:35b
3.
Lewan (MM91) 14 2:53:36b
4.
DNF (22) 14 2:55:30b
5.
Jasiek (22) 14 2:55:35b
6.
Magda (2) 14 3:24:30b
Adam (11) 14 3:24:30b
7.
Kosu (18) 13 3:56:00
Xyś (69) 13 3:56:00
8.
Kemot (0) 12 3:11:30b
9.
Darek Klemens (1012) 11 3:11:30b
10.
Marcinio (427) - DNF
 * - brak niektórych kartek
 DNF (did not finish) - nie ukończył trasy
 ?:? - czasy zaginęły
 b - bonusowy punkt

pełne wyniki (PDF)
łączne wyniki dwóch Charakterystycznych wyścigów (PDF)


Zdjęcia

Losowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcieLosowe zdjęcie
[cała galeria]

Relacje

» Alleypiast Charakterystyczny(ch) - relacja Adama

Nie od dziś wiadomo, że o wyniku na alleyu decyduje liczba błędów i pomyłek. Naszemu zespołowi w składzie Magda i Adam przydarzyły się dwa błędy i o dwa za dużo, żeby wygrać. Ale zacznijmy od początku...

[czytaj całość]

» Alleypiast Charakterystyczny(ch) II - relacja organizatora

W końcu, po dosyć długim czasie, doszło do dokończenia Alleypiasta Charakterystycznych. Jeśli chodzi o organizatorów, w tym samym składzie - i tu jako drugi organizator chciałbym przede wszystkim podziękować Grześkowi, który zarówno przy pierwszej edycji, jak i przy drugiej był głównym mózgiem operacji. Jeśli zaś chodzi o uczestników to skład trochę zmieniony. I pomimo różnych plotek o pierwszej edycji - było nas więcej. Dla wszystkich odważnych, którzy się pojawili wielkie brawa . Druga edycja w porównaniu do pierwszej odbyła się bez efektów specjalnych, z czego wynika jednoznacznie, że podczas drugiej edycji uczestnicy wykazali większe zainteresowanie tym, co mieli do powiedzenia organizatorzy na starcie. Także w ten sposób udało nam się uniknąć niepotrzebnych komplikacji...

[czytaj całość]

Wybierz rok:

Wybierz miasto:

Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Puchar Alleypiasta
Podsumowanie alleycatów odbywających się w danym sezonie.
Alleycat to nieformalne zawody rowerowe. W tym wyścigu bardziej liczy się spryt niż sprawność fizyczna...