Alleypiast Forum

Alleycat Pruszków & Piastów

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Inne
  •  » Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie 5-7 listopada 2010r

#1 2010-10-26 15:36

Filip
Użytkownik

Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie 5-7 listopada 2010r

W dniach 5-7 listopada 2010r. odbędą się historyczne zawody w kolarstwie torowym. Pruszków ugości najlepszych kolarzy z Europy, którzy będą uczestniczyć w pierwszych mistrzostwach starego kontynentu. Organizatorem jest firma Lang Team, która wykorzysta swoje ogromne doświadczenia z przeprowadzenia Tour de Pologne oraz zawodów MTB.
Zawody na welodromie BGŻ-Arena przejdą do historii, gdyż po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Europy dla zawodników elity. Co najważniejsze do Polski zjadą najlepsi kolarze, gdyż rywalizacja w Pruszkowie będzie pierwszą, na której można zdobyć punkty kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Po Mistrzostwach Europy juniorów i młodzieżowców w 2008 roku i Mistrzostwach Świata w 2009 roku, tegoroczne zmagania będą trzecimi międzynarodowymi zawodami na jednym z najpiękniejszych torów na świecie BGŻ-Arena.
Zawody będą trwały pełne trzy dni od rana do wieczora. Swój start zapowiedziały największe gwiazdy kolarstwa torowego, w tym Brytyjczyk Sir Chris Hoy - trzykrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Ponieważ mistrzostwa w Pruszkowie będą kwalifikacjami olimpijskimi rywalizacja odbędzie się zgodnie z programem, który będzie obowiązywał w Londynie.
Program
nic nie znalazłem o cenie biletów

#2 2010-10-26 16:25

Kemot
Użytkownik

Re: Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie 5-7 listopada 2010r

Filip napisał:

nic nie znalazłem o cenie biletów

Na poranne sesje wstęp za darmo, na wieczorne 30, a karnet na 3 dni 70zł.
Szczegóły: http://langteamtor.pl/aktualnosci/bilet … -s271.html

#3 2010-11-04 15:05

Magda
Użytkownik

Re: Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie 5-7 listopada 2010r

Będę miała podwójne zaproszenie na ME. Przez 2, albo 3 dni (jutro będę wiedziała ile dni, jakie) mogę kogoś z was zabrać za darmo na ME.
Zgłoszenia przyjmuję na prv wink

• Index
  •  » Inne
  •  » Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie 5-7 listopada 2010r

Stopka forum