Alleypiast Forum

Alleycat Pruszków & Piastów

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-24 11:47

jaculo
Użytkownik

generator kodów..

Witam.. Od kilky dni zacząłem nową zabawe, bo już troche przejadło mi się opencaching.. Chciałem w kilku punktach założyć nowe vlepki.. skorzystałem z generatora kodów - ale nie wiem jak mam to otworzyć i wydrukować../? Czy te kody są niepowtarzalne....? czy nie ma możliwości założenia 2 wlepek o tym samym kodzie..?? Poza tym, założyłem jeden punkt... ale go zaraz po chwili skasowałem bo mi się nie podobał... a system dodał mi jeden punkt za założenie - mimo że nie wstałem nawet od kompa..?? czy to normalne? I czy po doatrciu do punku, stwierdzeniu braku wlepki, i zalogowaniu tego faktu na stronie system też dodaje punkt.. mimo że nigdzie nie podawałem hasła z wlepki...>>??
Z góry dzięki za odpowiedzi..

#2 2011-05-26 09:46

problem z logowaniem
Gość

Re: generator kodów..

Z generatora korzystam, kopiuje arkusz na worda, i ciutkę zmniejszam rozmiar vlepki, tak, żeby zmieściło się 18 szt na stronie. Klasyczny kod to dwie litery i cztery cyfry, ale możesz utworzyć swój własny np. 11Jaculo, to tylko kwestia miejsca na vlepce.
Jeżeli usunąłeś projektowanego waypointa, przed publikacją, system go nie policzy, tak samo nie przyjmię go , jeżeli nie podasz kodu.

pozdrawiam surf

#3 2011-05-26 09:50

problem z logowaniem
Gość

kod moze się powtarzać, system nie odrzuci drugiego takiego samego kodu

pozdrawiam
surf

#4 2011-05-27 05:49

jaculo
Użytkownik

Dziekuje ci kolego surf - za odpowiedź... Moge już więc dołączać nowe fajne miejsca do zabawy.. smile

Stopka forum