Alleypiast Forum

Alleycat Pruszków & Piastów

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-11-11 12:20

Adam
Użytkownik

Nagrody

Krótko:
suma z reklam rośnie powoli, ale rośnie w tempie około 100$ na ok. 3 miesiące. 1/3 z tego idzie na serwer reszta do rozdysponowania.
Bawią się już z nami osoby z różnych stron kraju, przez co możliwość zdobywania punktów nie dla wszystkich jest jednakowa.
Moja propozycja polegałaby na losowaniu kilka zawodników co np. 4 miesiące wśród tych którzy zdobyli przynajmniej np. 1 waypointa.
Kwestie do rozwiązania:
1. Brak cykliczności losowań. Losowanie odbywałoby się wtedy, gdy zebrane zostałyby odpowiednie środki
2. Kryteria wyboru zawodników do losowania
3. Co jako nagrody? Czy przelewy pieniężne, czy też nagrody rzeczowe? Do tego problem ilu osób miałoby zostać wylosowanych w każdym losowaniu.

Aby wykluczyć wszelkie podejrzenia o nieuczciwość, ja mogę się opiekować losowaniami i nie brać w nich udziału jako zawodnik.

Natomiast nie rezygnowałbym całkowicie z rywalizacji sportowej. Dla najlepszych w klasyfikacji punktowej widziałbym pamiątkowe upominki na zakończenie sezonu (30.04.2009).

Podsumowując: w miarę cyklicznie losowanie upominków, raz na rok uhonorowanie zwycięzców czymś pamiątkowym.

Co o tym myślicie?

Ostatnio edytowany przez Adam (2008-11-11 21:12)

#2 2008-11-16 19:23

wienio
Użytkownik

Re: Nagrody

Hej:)

Myślę, że dobrym pomysłem jest losowanie, tak jak napisałeś, wśród osób, które zdobyły przynajmniej 1 lub 2 waypointa/y w okresie od ostatniego losowania do dnia następnego losowania.
Losowanie powinno być zapowiedziane wcześniej.
Bardziej chodzi tu o dobrą zabawę i poznawanie ciekawych miejsc niż o zdobywanie nagród, więc powinny być one symboliczne, raczej nie pieniądze, tylko może jakieś drobne pamiątki np. szprychówki:)
Na koniec sezonu może być coś bardziej wartościowego dla najlepszych bikerów:)

Pozdrawiam
Michał

Stopka forum