Alleypiast Forum

Alleycat Pruszków & Piastów

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-06-27 12:20

kuba1
Użytkownik

Reaktywowanie cudzych waypointów

To mój pierwszy post, więc chociaż gram już od jakiegoś czasu, chciałbym się przywitać wink

Chciałbym się zapytać o tutejsze zwyczaje dotyczące "odświeżania" czyichś waypointów zdezaktywowanych przez brak wlepki, zarówno w sprawie uczciwości (jako że gra jest punktowana), jak i od strony technicznej.
Czy w ogóle jest to tu akceptowane i możliwe? Czy w trakcie istnienia waypoint może zmienić właściciela? Czy w przypadku, gdy założyciel nie gra już od jakiegoś czasu i/lub nie można się z nim skontaktować, mogę sam założyć własny waypoint w tym miejscu?

Mam w okolicy przynajmniej jednego takiego kandydata, któremu grozi dezaktywacja (niepewny, sprawdzałem chyba trzy razy, wlepki nie ma), a że waypointów wiele tu nie ma, zamiast zgłaszać brak kodu mógłbym nakleić nowy.

#2 2011-06-27 18:16

Adam
Użytkownik

Re: Reaktywowanie cudzych waypointów

Cześć,
gra nie ma rygorystycznych zasad. Bawimy się w takim sposób, aby każdy czerpał z tego co robi jak najwięcej przyjemności.
Technicznie nie jest możliwe przypisanie innego właściciela do waypointa.
Co do reaktywacji waypointów ja jestem sceptyczny, ale to tylko moje zdanie smile

#3 2011-07-01 14:36

surf
Użytkownik

Wg mnie sprawa jest prosta:

1. jeżeli byłeś na waypoincie i vlepki nie ma, powinieneś zgłosić odwiedziny  - Brak kodu lub kod nieczytelny
2. jeżeli vlepki nie ma, a budowniczy waypointa jest aktywny i bierze udział w grze, powinien zadbać o reaktywację swojego wp.
3. jezeli właściciel wp juz nie gra, a miejsce jest warte pokazania, możesz założyć tam swojego waypointa

z ciekawasci spytam co to za miejsce ?

#4 2011-07-03 19:13

kuba1
Użytkownik

OK, dzięki wielkie za odpowiedzi.
@surf: Pytanie co prawda było raczej na wyrost - na myśli miałem #818 Kładka nad Kanałem Żerańskim, ale na razie nie zamierzam go reaktywować - jeden z autorów nie był aktywny tylko przez parę miesięcy, ponadto sam założyłem nowy waypoint w bezpośredniej okolicy.

#5 2011-07-06 21:56

surf
Użytkownik

Jeżeli mowa o budowniczych tego waypointa, to Jerry porzucił grę i nie pokazuje się, natomiast Majabiii faktycznie była aktywna niedawno, ale z tego co mi doniosły wiewiórki, na całego startuje w Mozovii u pana Zamany, i odnosi sukcesy na dystansie mega, w generalce jest w czołówce, więc pewnie nie ma czasu na grę.

Ale w tej okolicy miejsc pod waypointy dostatek smile

Stopka forum