Alleypiast Forum

Alleycat Pruszków & Piastów

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-03-04 22:41

Rynias
Użytkownik

Cała para poszła w gwizdek

Pod koniec ubiegłego roku kolega Hipek99, w dramatycznym apelu wysłał w sieć:

nam to nie pasuje, nas to nudzi

dając początek rewolucji na WPG ???

Niestety to był tylko chwyt marketingowy, być może, żeby zabłysnąć przed innymi (ponoć w każdym siedzi celebryta). Od 11 grudnia kolega założył w Warszawie, trzy waypointy na krzyż, mizernie sad

Miało być hardcorowo, waypointy w super tajemniczo-ekstremalnych miejscach, prawdziwe rarytasy dla żądnych emocji eksploratorów, a tu lipa, autor oznacza jakieś kapliczki, drzewa, górki smile

Jak wiecie jestem w grze od niedawna (dzięki Agacie i Kasi), i tak sobie myślę, że nich każdy ustawia sobie ile chce punktów i gdzie mu się podoba. Jeżeli ma miejsce, nich klei vlepkę z kodem, a jak nie przyklei ? no cóż świat się nie zawali (chociaż sądzę, że zastępowanie vlepki kodowej przez np. papierek po cukierku, nie jest dobrym rozwiązaniem).

Gra mi się (na razie) podoba, więc też wystosuje apel:

Drodzy gracze zakładajcie waypointy, bo jest nadzieja, że ktoś je odwiedzi smile

pozdrawiam Rynias

#2 2012-03-05 19:43

Kachna
Gość

Re: Cała para poszła w gwizdek

Zakładamy, zakładamy

jutro z samego rana, jak tylko słoneczko się pokaże (czyli bliżej 12:00), mamy w planach z Agą założenie nowego waypointa, jeszcze nie ustaliliśmy gdzie smile

#3 2012-03-06 20:58

Rynias
Użytkownik

Kobiety naobiecywały...

a może, w związku z 5. leciem WPG, niech każdy z aktywnych graczy ustawi waypointa, albo najlepiej 5.

niedługo zrobi się cieplej, będzie można wyprawić się do KPN-u, albo w kierunku Otwocka.

można zakładać waypointy, gdzie tylko dusza zapragnie

- z vlepką lub bez smile

- z wypasionym opisem, albo nich się naszukają w wikipedii

- pod kościołem, na torach, pod mostem i na kominie

I CO WY NA TO ???

#4 2012-03-07 01:46

surf
Użytkownik

Cześć Rynias

Oki, na 5-lecie, założę 5,a a może więcej, zwłaszcza, ze cieplutko się robi, więc za miasto lada moment będzie można wyskoczyć cool

pozdrawiam surf

#5 2012-03-09 11:20

lec
Użytkownik

inicjatywa ustawienia 5 WP z okazji 5 lecia bardzo mi się podoba.
4 już ustawiłem chociaż nie widziałem wcześniej tego postu(!)

mam tylko prośbę do ustawiających WP: zachowajcie przyzwoitą odległość między Waypointami!!!

#6 2012-03-12 11:42

Hipek99
Użytkownik

Lubię czytać, gdy pisza o mnie ludzie, którzy mnie zupełnie nie znają, zawsze człowiek się czegoś ciekawego dowie. "Celebryta". Fajne, koszulkę sobie taką wydrukuję.

Ale, ale, do rzeczy, skoro się mnie wywołuje do tablicy, to wypada odpisać: drogi Ryniasie, mam niejasne wrażenie, że nie skupiłeś się zbytnio na treści, którą przekazywał mój post z jedenastego grudnia. Wygląda, jakbyś przeczytał pojedyncze słowa i na ich podstawie sobie wybudował jakieś mniemanie o "przesłaniu", które jakoby miałem. wink

Miało być hardcorowo, waypointy w super tajemniczo-ekstremalnych miejscach, prawdziwe rarytasy dla żądnych emocji eksploratorów, a tu lipa, autor oznacza jakieś kapliczki, drzewa, górki

Cholera, za głowę się człowiek łapie. Gdzie ja obiecywałem komuś coś takiego?
Nigdzie nie deklarowaliśmy się, że będziemy zakładali trudne WP, post nie był obietnicą, czy zapowiedzią, ale zaproszeniem do dyskusji na temat gry. Streszczając: chcieliśmy, żeby było odrobinę trudniej, mniej taśmowo i czasami inaczej, nie od szablonu. I akcja się udała.  <Fanfary> Poza tym do gry dotarło trochę nowych ludzi (tak, tak, to o Was) i pojawiły się nowe WP i nowe koncepcję na grę.

Że pięć na pięciolecie? No dobrze, niech będzie. My postawimy sobie dodatkowy warunek: waypointy będą nieco wyżej niż kilkaset metrów n.p.m., ale trochę niżej niż Orla big_smile

#7 2012-03-12 15:41

Snoopy
Gość

Hipokryzja przez kolegę przemawia

Z tego co pamiętam, to Hipki były pierwsze na tych wszystkich "taśmowych wp", jeżdżąc po nocy, żeby inni nie ubiegli.
Lecz niestety nie miało to przełożenia na klasyfikację, no i brak zwycięstw w serii wywołał frustrację u Hipka.

Gdyby nie PUG Bielany, Kania oraz ekipa z Ursynowa, nie było by nowych wp w Warszawie.

więc po co te pokrętne tłumaczenia

stawiaj Hipek waypointy, a nie filozofuj tongue

pozdrawiam Snoopy

#8 2012-03-12 15:50

Hipek99
Użytkownik

Oj, strzeliłeś... jak kulą w płot.

Z tego co pamiętam, to Hipki były pierwsze na tych wszystkich "taśmowych wp", jeżdżąc po nocy, żeby inni nie ubiegli.

Byliśmy, nie na wszystkich, ale jednak. I co z tego?

Lecz niestety nie miało to przełożenia na klasyfikację, no i brak zwycięstw w serii wywołał frustrację u Hipka.

Tu już próbujesz czytać w moich myślach. Poczytaj jeszcze raz, bo średnio Ci to wyszło.

Gdyby nie PUG Bielany, Kania oraz ekipa z Ursynowa, nie było by nowych wp w Warszawie.

Nigdzie nie mówię, że tak nie jest. I nie umniejszam niczyich zasług w stawianiu WP, szczególnie, że sam mam niewiele czasu na kombinowanie z nowymi WP.

więc po co te pokrętne tłumaczenia

W którym miejscu pokrętne?

Ostatnio edytowany przez Hipek99 (2012-03-12 15:53)

#9 2012-03-21 17:19

kachna
Gość

Może coś tam obiecałyśmy, ale 5 waypointów do końca marca założymy cool

#10 2012-03-29 14:47

Snoopy
Gość

Jeszcze jeden i będzie piątka, koncepcja już jest smile

#11 2012-04-03 13:27

Rynias
Użytkownik

Przepraszam, bo sam tu daje hasło do zakładania waypointów, ale nie wyrobiłem się, więc dorzucam dwa szybciutko, co prawda w kwietniu, ale są to wp jak najbardziej marcowe. Dzięki wszystkim, którzy się przyłączyli do akcji - 5 waypointów na pięciolecie WPG.
Szczególnie, Marcelowi i Lecowi.

W kwietniu też stawiajmy ile wlezie, jak widać ciągle dołaczają nowi gracze, więc jest dobrze

pozdrawiam Rynias

Stopka forum