Newsy

Tajemnica pruszkowskiego sabotażysty

22.03.2009

Tajna agencja do spraw specjalnych działająca na terenie Pruszkowa potrzebuje Twojej pomocy. Wśród członków agencji znajduje się szpieg, który planuje dokonać sabotażu. Na szczęście znamy dobrze czas i miejsce kiedy będzie chciał to zrobić. Będzie to sobota, Pruszków w godzinach 16-22. Musisz go powstrzymać! Niestety w dzisiejszych czasach prawie nikomu nie możemy ufać, pozostaliście jedynie Wy - ekipa Alleypiast.

Zapraszamy na wyścig rowerowy Alleypiast - Tajemnica pruszkowskiego sabotażysty. Liczymy na Twoją pomoc. Start w sobotę, 28 marca 2009 roku w Pęcicach o godzinie 17:00. Spotykamy się między kościołem, a cmentarzem w Pęcicach (kościół znajduje się przy ulicy Parkowej). Wpisowe 5 zł przeznaczone na szprychówki i nagrody dla zwycięzców. Na wyścig należy zabrać mapę Pruszkowa i okolic.

Po wyścigu zrobimy pożegnanie sezonu 2008 w Pucharze Alleypiasta. Jeśli ktoś będzie mieć ochotę, może przynieść drobny upominek dla zawodników. Tak utworzoną pulę nagród rozdysponujemy według klasyfikacji pucharowej lub zgodnie z zaleceniami ofiarodawcy :)

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum