Newsy

Demony prędkości w Pęcicach

13.07.2009
sprinterPomimo wczesnej pory, na starcie I Otwartych Mistrzostw Piastowa i Pruszkowa w Jeździe Indywidualnej na Czas stanęło 22 zawodników. Prawie 7,5 kilometrowa pętla zajęła zwycięzcy niespełna 12 minut, co daje średnią 37,7 km/h! Mistrzem Pruszkowa i Piastowa został zawodnik z Piastowa - Adam, wicemistrzem natomiast Lewan - kolarz z Pruszkowa. Trzecie miejsce przypadło Lubomirowi z Warszawy, który na co dzień trenuje triathlon.
Alleyczasówka 2009 - wyniki

Trasa prowadziła spod pruszkowskiego szpitala powiatowego, prostą pęcicką i pętlą wokół Pęcic, przebiegając 6 razy przez ronda!

Trasa rowerowa 234526 - powered by Bikemap

Nagrodami w zawodach były: miesiąc na pruszkowskiej siłowni, koszulki z limitowanej serii WaypointRace oraz mapy suwalszczyzny i rabatowe "kartki żywnościowe" dla pierwszej dziesiątki. Wszystkim rowerom zainstalowano obowiązkowe szprychówki projektu Rafała. Wyniki każdego z zawodników zostały utrwalone na indywidualnych dyplomach. Za zdrowie zwycięzców wzniesiono toast płynem truskawkowym :)

Wszystkie licznie zgromadzone nowe rowery zapraszamy również na wyścigi na orientację, czyli cykliczne alleycaty.