Newsy

Demony prędkości po raz drugi

07.09.2010
obywatel GC W sobotę 4.09.2010 odbyły się drugie otwarte, nieoficjalne mistrzostwa Piastowa, Pruszkowa i szeroko pojętych okolic w jeździe indywidualnej na czas. Tym razem miejscem zmagań kolarzy był Tarczyn, a właściwie trzydziestokilometrowa pętla w okolicach tego miasta. Trasa wyścigu charakteryzowała się stosunkowo dużym przewyższeniem (jak na mazowieckie warunki).
Rafau - wyniki Najlepszy czas spośród 21 śmiałków uzyskał Tomek_P., osiągając średnią prędkość 36,9km/h. Niecałe 2 minuty po nim finiszował Filip T., który wyprzedził Kosa o błysk szprychy (no dobra o 10 sekund go wyprzedził). Zeszłoroczny zwycięzca Adam zdeklasował rywali w kategorii MTB, osiągając średnią prędkość 32,69km/h i wyprzedzając niektórych zawodników na szosówkach. W kategorii rowerów innych zwycięzcą został Jacek, podążający na rowerze trekkingowym. Wśród płci pięknej zwyciężyła Zosia.

AlleyCzasówka 2010 - wyniki

-> wyniki w google docs

Trasa rowerowa 643078 - powered by Bikemap

Oznaczający trasę przeprasza za jej oznaczenie. Niestety kreda na asfalcie szybko znikała, przez co dwoje zawodników (Basia i Łukasz) przejechali trasę "turystyczną".

Planowane są już następne edycje czasówki, rozgrywane kilka razy w roku. Tym razem trasę oznaczymy farbą.