Newsy

Gra miejska "Podkowa w dobrym towarzystwie"

08.04.2011

Podkowa Leśna była zawsze uosobieniem stylu i dobrego smaku. Tutaj bywali Antoni Słonimski, Jan Lechoń i Boy-Żeleński. Tworzyła Pola Gojawiczyńska i małżeństwo Iwaszkiewiczów. W Podkowie wątek swojej powieści umieścił Stanisław Dygat, a okazałe wille stawiają tu nadal bogaci przedsiębiorcy, urzędnicy i intelektualiści.

Wszystkich, którzy gotowi są poczuć wyjątkową atmosferę miasta i poznać losy niektórych z jej słynnych mieszkańców zapraszamy na grę miejską: "Podkowa w dobrym towarzystwie". Spotykamy się w sobotę 9 kwietnia o godz. 15:00 przy ul. Lilpopa 18.

Prosimy o zabranie ze sobą długopisu. Przyda się również mapa Podkowy Leśnej. Koniec gry przewidywany jest na godzinę 18. Po uroczystym zakończeniu gry, na którym zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy uczestnictwa, odbędzie się wspólne ognisko.

W grze może wziąć udział każdy! Zapraszamy osoby starsze, rodziny z dziećmi oraz młodzież. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gra będzie okazją do miłego spaceru w gronie rodzinnym jak i pozwoli zmierzyć się z czasem i własnymi możliwościami. Zarejestrować można się osobiście w dniu gry lub wcześniej przez internet na stronie: www.ckiopodkowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=999

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum