Newsy

WaypointRace 2008

28.01.2008
Lubisz jeździć na rowerze? A może brałeś udział w alleycat'ach lub szukałeś waypointów w Waypointgame? Jeśli tak powinieneś wziąć udział w WaypointRace 2008! Zapraszamy na pierwszą edycję rowerowego wyścigu na orientację, który odbędzie się 31 maja podczas Dni Pruszkowa.
WaypointRace łączy w sobie dzikość leśnych ostępów z industrialną rzeczywistością współczesnego Mazowsza. WaypointRace to bogactwo wrażeń, których próżno szukać gdzie indziej i obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika rowerowania bez względu na wiek, kondycję i praktykę. Po prostu czysta przyjemność.

Trzy różne kategorie sprawiają, że jest to impreza, w której może wziąć udział każdy miłośnik dwóch kółek. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a każdy z uczestników uhonorowany zostanie pamiątkowym dyplomem. Po zakończeniu wyścigu uczestnicy oraz osoby im towarzyszące będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach zaplanowanych z okazji odbywających się w tym czasie Dni Pruszkowa. Więcej informacji na temat wyścigu na stronie: www.waypointrace.pl

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum