Newsy

Puchar i agrest

15.09.2012
Puchar 2011

Tym razem, przełamując czteroletnią tradycję, puchary wyprodukowało studio ZoBaK, czyli zespół w składzie Zosia, Basia, Kemot. Ceremonia odbyła się po alleycacie W ogniu. Po skromnych dwóch wyścigach w tym sezonie można też zobaczyć aktualną klasyfikację. Nowi zawodnicy, których imię pokrywa się w Pucharze z innymi, roboczo dostali dopisek z datą debiutu na Alleypiaście - wszelkie postulaty zmiany nazwy lub dodatku mile widziane (na forum lub przez maila).

Niespodziewanie pojawiła się też zamieszczona przez Agresta, nieco kłująca relacja z lipcowego alleycata W ogniu. Na koniec, zdjęcia z Eksperymentalnego uzupełniono o nowe ujęcia z trasy.

A teraz w napięciu oczekujemy herosa, który przygotuje następny wyścig.

Eksperymentalny Alley

11.08.2012
Zawsze marzyłeś/aś o tym, aby mieć dobrą kondycję bez zbytniego wysiłku? Być może niedługo stanie się to możliwe. Profesor Piast prowadzi badania nad eliksirem prędkości i potrzebuje twojej pomocy! Przybądź 18.08.2012 roku o godzinie 14:00 na teren Stawów Goliana (tj. okolica skrzyżowania ulic: Stawowej i Marii Skłodowskiej-Curie) w Grodzisku Mazowieckim i pomóż Profesorowi w zrewolucjonizowaniu świata, a za swoją ciężką pracę na pewno zostaniesz dobrze wynagrodzony.

Dlaczego płoną? - alleycat w Otwocku

05.07.2012
Dlaczego płoną?

Kościuszki, Jana Pawła II, Reymonta, Marusarzówny, Słowackiego to nazwy kilku ulic w Otwocku, przy których znajdowały się drewniane budynki, tzw. świdermajery, które spłonęły. Dochodzenie w sprawie pożarów umorzono. Jednak czy dołożono wszelkich starań, aby wyjaśnić przyczyny zniszczenia budynków? A może te wszystkie pożary coś łączy? Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedź na te pytania i lubisz zabawę to przyłącz się. Przyjedź do Otwocka 14 lipca.

Gwiezdne wojny, czyli koniec Wielkiej Niedźwiedzicy

20.12.2011
Virgo

Panna z kosą pokonała Ursa Major w starciu nad Ursusem Północnym. Los osiedla Szamoty wydaje się być przesądzony.

W żałobnej ciszy obejrzyjmy wyniki i zdjęcia oraz poruszającą relację autorstwa Hipka.

Alleypiast - Panny: do przerwy (0:1). Druga połowa w sobotę.

28.11.2011
Alleypiast=panny

Demoniczna drużyna z Ursusa rozbiła zawodników Alleypiasta w pierwszej połowie spotkania. Poziom gry był naprawdę żałosny. Inicjatywą wykazali się jedynie Lewanowski i Wasiakowski, reszta zespołu Alleypiasta sprawiała wrażenie jakby nieobecnych.

Mobilizacja! Jeśli sobotnie starcie przypieczętuje porażkę, miejsce "Alleypiast - Pany" zajmie "Alleypiast - Panny": Twój rower Ci tego nie wybaczy!

Druga połowa w sobotę 3 grudnia o godz. 19:00 tam gdzie ostatnio (skwer w okolicach stacji PKP w Ursusie - wylot ulicy Wojciechowskiego). Nie zapomnijcie o mapie Warszawy, Piastowa, 5zł na nagrody i zamknięciu rowerowym.

Honor albo hańba - wszystko zależy od Ciebie!

Alleycat 7 Panien

20.11.2011
Wypominki 2011

Dlaczego zakłady w Ursusie popadły w ruinę? Kim była siódma córka właściciela? Co czeka mieszkańców osiedla na zburzonych halach?

Spotykamy się w sobotę 26 listopada o godz. 19:00 na skwerze w okolicach stacji PKP w Ursusie (wylot ulicy Wojciechowskiego).

Zabieramy ze sobą oświetlenie, plan Warszawy i Piastowa oraz zamknięcie rowerowe ze względu na metę. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody.

Do zobaczenia wkrótce!

PS: Wejdź dalej, obejrzyj, przekaż innym!

Wypominki 2011

09.11.2011
Wypominki 2011

Listopad jest miesiącem ożywionych alternatywnie. Toteż co roku w tym czasie szczególnie wzmaga się ta podejrzana aktywność. Specjalne znaczenie przypisuje się dacie 9 listopada.

Z tej też okazji powstała nowa wersja gregoriańskich wypominków.

Obejmuje ona wszystkie alleycaty pucharowe i przedpucharowe. W ten sposób nieobjęte pamięcią pozostały tylko dwa wyścigi specjalne (Urodzinowy i Sprint), złożone kiedyś w ofierze przebłagalnej.

Puchar 2010

06.08.2011
puchar2010

Puchary za sezon 2010 uwolniliśmy po lipcowym alleypiaście. Ceremonię uzupełniającą, dla nieobecnych na nim, zrobimy na następnym wyścigu, ponieważ z niefrasobliwości naszego archiwisty ;) pamiątkowe druki nie dotarły na wczorajszy alley :(

Niusem dnia są natomiast statystyki z poszczególnych sezonów, zebrane w na nowo zorganizowanym dziale.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum