Newsy

Remanent po Charakterystycznym

19.12.2007
W czasie oczekiwania na wyniki i materiały o Sudoku Alleypiaście na stronie pojawiła się relacja organizatora Mateusza. Gruntowne porządki ujawniły również w alleycatowych zasobach unikalne zdjęcia z 2005 roku. Można też obejrzeć zdjęcia z przedalleyowych działań w terenie (z 2007 roku).

"Suji wa dokushin ni kagiru"

13.12.2007

...czyli "Liczby muszą pozostać samotne". Podejmiesz wyzwanie w ostatnim alleyu tego roku?

Zapraszamy serdecznie wszystkich na start, 15 grudnia o godzinie 18 obok Instytutu Przemysłu Gumowego (ul. Harcerska 30) w Piastowie. Wpisowe 5zł w całości przeznaczone na nagrody i szprychówki dla zawodników. Trasa niezbyt długa, wybitnie miejska.

Po alleyu spotkanie i świętowanie zakończenia WAYPOINTGAME!

Charakterystyczny zakończony!

24.11.2007
Po 720 dniach niepewności znamy zwycięzcę Charakterystycznego wyścigu! Agent Zerozeroseven z godną podziwu wytrwałością pokonał koszmar białego busa, policyjny horror, zmagania z ciemnością, mgłą, deszczem i mrozem, chaos zadań specjalnych oraz chwile grozy na kominie i serii charakterystycznych drzew. Szczególnie gromkie brawa również dla pozostałych zawodników, którzy pamiętając charakterystyczne standardy odważnie stawili się pod Pralnią, by ukończyć rozpoczętą dwa lata temu trasę.

Alleypiast Charakterystyczny(ch) - ciąg dalszy

13.11.2007

Czy jesteś już gotów przyjąć wyzwanie i ukończyć wyścig sprzed lat?

Jeśli odnajdujesz w sobie wolę walki z nocą i ciemnością umysłu, weź udział w najbliższym wyścigu!
Spotykamy się w sobotę 17.11. o godzinie 19:00 na przystanku WKD Tworki, skąd udamy się na pobliskie miejsce startu. Potrzebne będzie oświetlenie rowerowe i nieśliskie obuwie sportowe. Przydać się może również mapa okolic Piastowa i Pruszkowa oraz zamknięcie rowerowe. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrodę dla zwycięzcy.
Do zobaczenia wkrótce!

Widmo kompletne!

04.11.2007
32-bitowy Alleypiast przeprowadził 14 zawodników od ultrafioletu placu JPII do podczerwieni Parku Sokoła. Na skutek dyfrakcji, w poszukiwaniu niektórych barw należało odwiedzić aż trzy odległe miejscowości.
Jednak największą trudnością okazało się być widmo ulicy Szmaragdowej, która z powodu zwodniczej interferencji pojawiła się w okolicach Komorowa...

True Colors!

21.10.2007
Czy wszystko widzisz tylko w czarnych barwach? A może przeciwnie, oglądasz świat wyłącznie przez różowe okulary? Czy wiesz jakie naprawdę są prawdziwe kolory Pruszkowa, Piastowa i najbliższych i okolic? Może znajdziesz wśród nich swój ulubiony?

Zapraszam na kolejnego, mieniącego się wszystkimi kolorami tęczy, Alleypiasta! Szybka, miejska trasa i różnorodne lokalizacje powinny rozproszyć szarość i mrok jesiennych ulic. Spotykamy się w niedzielę 28.10.2007 o godz. 18:30 na placu JPII w Pruszkowie.
Weźcie rowery, oświetlenie i kaski. Długopisy nie będą potrzebne. Wpisowe w wysokości 5 zł w całości przeznaczone zostanie na cele charytatywne.

Pociąg skończył bieg

31.08.2007
Pociąg specjalny Alleypiast skończył bieg, dowożąc do stacji końcowej w Piastowie 23 zawodników. Niezwykle zróżnicowana trasa pociągu prowadziła czynnymi, zamkniętymi, a nawet zlikwidowanymi odcinkami linii PKP i WKD. Podziękowania dla Adama, kierownika pociągu, za świetnie przygotowaną trasę i interesujące informacje na stacjach pośrednich!
Podsumowanie Organizatora, wyniki, notatki z podróży oraz zdjęcia są już w odpowiednich działach. Podliczone zostały również punkty do Pucharu.

KOLEJny Alleypiast

18.08.2007
Jeśli lubisz jeździć na rowerze i zarazem poznawać ciekawe miejsca i ciekawostki z nimi związane to zapraszamy na KOLEJnego Alleypiasta, który odbędzie się 26.08.2007 roku w Piastowie i okolicach. Start o godzinie 17 spod parkingu pod wiaduktem w Piastowie po północnej stronie torów. Wyposażenie niezbędne: rower; mapa Piastowa, Pruszkowa i Ursusa; wpisowe 5 zł.
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum