Newsy

Pruszkowem rządzą Żółci! :)

30.07.2007
Chodzi oczywiście o gang Żółtych Kół, który wygrał wyścig Mafia Alleycat. Na stronie można już znaleźć wyniki oraz mapkę z punktami, zdjęcia z wyścigu i ogniska oraz pierwszą relację. Wkrótce zostaną podliczone punkty do Pucharu.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę!

Mafia Alleycat

23.07.2007
Uwaga! Już w najbliższą sobotę dojdzie do starcia dwóch konkurujących ze sobą pruszkowskich gangów! Nie udawaj, że Ciebie ta sprawa nie dotyczy... Staw się w sobotę 28 lipca na parkingu przed targowiskiem Manhattan (Pruszków, ul. Bolesława Prusa 41) o godzinie 18:30 aby stać się czynnym uczestnikiem mafijnych porachunków...
Dla najlepszych gangsterów (i gangsterek) nagrody, dla wszystkich pamiątkowe szprychówki. Wpisowe 5 zł. Radzimy zabrać ze sobą (aktualną) mapę Pruszkowa i okolic. Po trudach ulicznych walk zapraszamy na ognisko!

Vamp-alley Brwinów

17.06.2007
Jesteś odważny, nie boisz się trudnych wyzwań, ryzyko jest wpisane w Twoją krew? Ten alley jest właśnie dla Ciebie!
W sobotę 23 czerwca o godzinie 20.00 spotykamy się na brwinowskim stadionie (dojazd z ulicy Kusocińskiego, potem Turystyczną - mapka) aby rozpocząć najbardziej niebezpieczną wyprawę swojego życia - polowanie na wampiry!.
Wpisowe 4 zł. Dla każdego uczestnika szprychówka, a dla zwycięców nagrody. Radzimy zaopatrzyć się w dosyć dokładną mapę Brwinowa i okolic, oświetlenie, oraz oczywiście znajomych.

Ale kompromitacja!

23.05.2007
Na stronie pojawiły się długo oczekiwane wyniki, rekordowa ilość zdjęć oraz... relacja "punktowej" Kasi. Dziękujemy za jej podesłanie i pomoc w organizacji alleycata!
Wkrótce podliczone zostaną punkty w Pucharze oraz prawdopodobnie pojawi się "relacja multimedialna" :)

Alleycat Kompromitacja

13.05.2007
Jeśli nie lękasz się tłumów i nie cofniesz się przed żadnym wyzwaniem weź udział w sobotnim alleypiaście!

Start w sobotę 19 maja o godz. 10:30 spod pomnika w parku między ulicami 11 Listopada i Dworcową w Piastowie. Samotnym jeźdźcom przyda się zamknięcie do roweru. Trasa wielkomiejska, do pokonania na każdym rowerze. Wpisowe 4 zł przeznaczone na nagrody!

Alleypiast Kompromitacja - wstyd nie przyjechać!

UWAGA na nietypową godzinę!

Puchar Alleypiasta

23.04.2007
Zgodnie z zapowiedziami reaktywujemy pomysł Pucharu. Szczegółowe informacje oraz wyniki po pierwszym alleycacie znajdziecie tutaj.

Skażenie opanowane

23.04.2007
Totalna katastrofa już prawie stała się faktem, gdy niespodziewanie agent zerozeroseven wraz z dwudziestoma bohaterskimi towarzyszami po raz kolejny uratował świat przed zagładą...
Zdjęcie satelitarne skażonego obszaru oraz wkład członków zespołu w pomyślne zakończenie powierzonej misji można obejrzeć w odpowiednim miejscu. Raporty uczestników i organizatorów akcji można przeczytać na forum.

Alleycat Ewakuacja

15.04.2007

Czy nie boisz się stanąć oko w oko ze skażeniem? Czy odważysz się przeciwstawić zgubnym efektom industrializacji? A może wolisz być ewakuowany razem z tłumem?

Zapraszamy na kolejnego alleycat'a! Już w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 18. Start w Pruszkowie przy przejeździe kolejowym na ul. Błońskiej. Wpisowe tradycyjnie 4zl. Dla wszystkich startujących szprychówki, a dla zwycięzców nagrody!
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum