Newsy

Waypoint Game!

05.04.2007
W ramach umilenia czasu oczekiwania na kolejne alleycat'y zachęcamy do udziału w nowej zabawie organizowanej przez zerozeroseven'a - Waypoint Game. Szczegóły na stronie: www.waypointgame.go.pl i forum.

Alleycat 50-tka!

12.03.2007
Już w najbliższą sobotę 17 marca odbędzie się kolejny alleycat! Spotykamy się na przystanku koło WKD Pruszków o 18:30, a wpisowe wynosi 4 zł. Organizator gwarantuje świetną zabawę, doszły mnie słuchy, że ma to być dość specyficzny alley... :-)

Nie zapomnijcie zabrać dobrego oświetlenia - przyda się nawet jakieś dodatkowe! Więcej informacji na forum.

Do zobaczenia!

Poszukiwania tożsamości zakończone

18.01.2007
Poszukiwania własnych tożsamości doczekały się szczęśliwego finału. Podsumowanie, mapka, wyniki i zdjęcia są już w odpowiednim miejscu.

Odnajdź swoją TOŻSAMOŚĆ

08.01.2007

Ciemna Grudniowa Noc, budzisz się tuż obok torowiska. Wielki zamęt. "Co się stało? Gdzie jestem? Co ja tutaj robię?" Jedyne co pamiętasz jak przez mgłę to pociąg, szarpanina i strzały... Przeszywający ból głowy nie pozwala się skupić. "Jak się nazywam? Czego oni chcieli? Dlaczego strzelali...?" Mdlejesz.

Budzisz się po kilkunastu dniach w Pruszkowie jest Niedziela 14.01.2007. Opatrzył cię i zaopiekował się tobą Pan Leon - emerytowany pracownik kolei mieszkający w pobliżu stacji. Jesteś cały skołowany, jeszcze nie doszedłeś do pełni sił. Na szczęście Leon o nic nie pyta. Wręcza ci tylko kartkę znalezioną w twojej dłoni z adnotacją:
"Niedziela, 14.01.07, 19:00
Stacja PKP Pruszków Kasa nr 1"

Udaj się tam i odnajdź swoją TOŻSAMOŚĆ!

Mroczny Kosiarz wytropiony

20.11.2006
Wielkie dzięki dla zerozeroseven'a za zorganizowanie wspaniałego wyścigu oraz równie wspaniałej imprezy :)

Na stronie są już wyniki, zdjęcia oraz filmik z Kosiarzem i "interaktywna" mapka. Wkrótce powinna pojawić się pierwsza (i mam nadzieję, że nie ostatnia) relacja. Pierwsza relacja Dyźka oraz tajemnicza opowieść Grześka.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, do zobaczenia!

Powrót Mrocznego Kosiarza

09.11.2006
...czyli Kto zabił Ritę II.

Zabójca Rity powrócił. Zresztą... tak naprawdę nigdy nie odszedł. Cały czas był gdzieś tutaj. Na wyciągnięcie ręki. Kiedy przypomnisz sobie spartaczone śledztwo i sfingowany proces tego biedaka dr Franka, skręca cię wstyd. Ostatnie morderstwa pozwoliły ci zrozumieć jak bardzo byłeś wtedy naiwny i jak głęboko tkwiły korzenie tamtej zbrodni sprzed lat.
Twoje nagłe olśnienie rozproszyło na chwilę mrok lepkiej otchłani i ukazało wykrzywioną złym uśmiechem twarz. Blade oblicze Mrocznego Kosiarza.

Czy jesteś gotów stanąć do walki z upiorami przeszłości?

15 zbiegło, 8 schwytano...

10.10.2006
Tak krótko można podsumować ostatniego alleypiasta. Wyniki tego fantastycznego alleycat'a, zdjęcia, relacja itp są już na stronie. Dziekujemy za przybycie wszystkim uczestnikom.
Do zobaczenia za miesiąc!

Alleypiast Ucieczka

30.09.2006

Jeśli gotów jesteś podjąć ucieczkę i nie obawiasz się pościgu, weź udział w październikowym alleypiaście.

Start w niedzielę 8 października 2006 o godz. 19:00 spod stacji Orlen przy Al. Jerozolimskich (Al. Dwudziestolecia) naprzeciwko Tesco Piastów. Niezbędne będzie oświetlenie rowerowe, zamknięcie do roweru (jeśli zamierzasz być samotnym jeźdźcem), plan Piastowa i okolic oraz grono nieustraszonych znajomych. Trasa zróżnicowana, niekoniecznie przeznaczona dla szosówek. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody!

Do zobaczenia wkrótce w Piastowie!
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum