Newsy

10 filmowych klapsów

01.07.2009

Wszyscy na plan! Kamera! Akcja!

Filmowy

Dziesięciu rowerzystów uczestniczyło w Otwocku w nagraniu zdjęć do filmu pt. "Jak zostałem złodziejem". Wśród nich byli zawodnicy, którzy pierwszy raz uczestniczyli w alleyowych zmaganiach. Każdy z uczestników miał okazję samodzielnie wyreżyserować kolejność dziesięciu filmowych klapsów. Najszybciej filmowe plenery odnalazł Domar. Tuż za nim na metę przyjechali Piotrek i Robert. Najciekawszą kolejność filmowych klapsów zaproponował Piotrek z Otwocka.

Filmowy w Otwocku

12.06.2009

Mimo upływu czasu spacerując ulicami Otwocka można poczuć klimat przedwojennego miasta. Pomagają w tym drewniane wille oraz sosnowe zagajniki. Niestety pogoń za nowoczesnością sprawia, iż coraz częściej przedwojenne obiekty znikają z miejskiego krajobrazu. Klimat zachowanych jeszcze willi i odcinków ulic doceniają filmowcy.

Z otwockiego pleneru postanowili skorzystać również filmowcy ze studia filmowego „WYTRYCH”. W czerwcu będą oni nagrywali sceny do filmu o znanym przedwojennym złodzieju, który mieszkał w Otwocku. Jeżeli chcesz poznać złodziejski świat, przyjedź do Otwocka w sobotę 27 czerwca o godzinie 14:00. Pierwszy klaps będzie nakręcany przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Willową.

Na wyścig trzeba koniecznie zabrać mapę Otwocka oraz północno-wschodnich okolic miasta. Uwaga, na starcie będzie grasował złodziej o przezwisku "Pięciozłotowiec", będzie on pobierał opłatę organizacyjną.

Skarb odnaleziony

05.05.2009
Część legendarnego skarbu znalazła już nowego właściciela! Został nim Tomek, który jako jedyny odnalazł klucz pasujący do skrzyni wypełnionej... złotymi monetami. W ciągu jednej nocy bardzo łatwo się wzbogacił. Takie rzeczy dzieją się tylko w Alleypiaście. Nie przekonasz się o tym, póki nie spróbujesz – przyjedź na jeden z wyścigów!

Wyniki, relacja oraz zdjęcia z wyścigu po złoto są już na stronie.

WaypointRace d@ Alleypiasta

24.04.2009
WaypointRace 2009

W pierwszej edycji WPR wielu z Was spontanicznie pomagało w organizacji. Najbardziej dało się to odczuć w ostatnich dniach przed wyścigiem, przy budowaniu biura zawodów i w gorącą waypointrejsową sobotę. Serdeczne dzięki Wam za to!

W tym roku znów Was będziemy potrzebować! Jeśli akurat nie będziecie mogli wziąć udziału w WPR 2009 jako zawodnicy, pomóżcie nam w przygotowaniach i organizacji :)

Poszukiwanie skarbu

20.04.2009

Według ostatnich doniesień waypointowej prasy w okolicach Pruszkowa znalazły się fragmenty prawdziwego skarbu! Jego historia sięga aż 1715 roku, kiedy to hiszpański żeglarz zakopał...

Chcesz wiedzieć więcej? A może chcesz zostać nowym właścicielem skarbu?

Nic prostszego! Przyjedź 25.04. o godz. 18:30 na plac pomiędzy ulicami: Powstańców, Śląską i Dobrą i wystartuj w wyścigu, którego główną stawką będzie wypełniona "skarbami" skrzynia.

Kolejowy szkodnik

20.04.2009

Dzięki staraniom Trzynastu Sprawiedliwych łącznica PKP-WKD znów przejezdna, a sabotażysta ujęty. Lista odznaczonych oraz zdjęcia z akcji i uroczystości medalowej są już w odpowiednich działach. Znaleziono również tekst, którego treść i autorstwo budzą szereg wątpliwości.

Do zobaczenia 25 kwietnia!

26-28 czerwca 2009 - BikePunkFest IV

06.04.2009

BikePunkFest IV

...... dojedziemy Cię

Miejsce: Warszawa

miasto - squat ELBA - miasto

www.elba.bzzz.net


Tall bike justing, aleja śmie(r)ci, krąg bólu, bike polo, itd..., alleycat, masa krytyczna, plenerowa projekcja filmu z ubiegłorocznej edycji festiwalu, warsztaty rowerowe, BMX, koncert i after party, vege food

Więcej szczegółów oraz plakat już WKRÓTCE!

Tajemnica pruszkowskiego sabotażysty

22.03.2009

Tajna agencja do spraw specjalnych działająca na terenie Pruszkowa potrzebuje Twojej pomocy. Wśród członków agencji znajduje się szpieg, który planuje dokonać sabotażu. Na szczęście znamy dobrze czas i miejsce kiedy będzie chciał to zrobić. Będzie to sobota, Pruszków w godzinach 16-22. Musisz go powstrzymać! Niestety w dzisiejszych czasach prawie nikomu nie możemy ufać, pozostaliście jedynie Wy - ekipa Alleypiast.

Zapraszamy na wyścig rowerowy Alleypiast - Tajemnica pruszkowskiego sabotażysty. Liczymy na Twoją pomoc. Start w sobotę, 28 marca 2009 roku w Pęcicach o godzinie 17:00. Spotykamy się między kościołem, a cmentarzem w Pęcicach (kościół znajduje się przy ulicy Parkowej). Wpisowe 5 zł przeznaczone na szprychówki i nagrody dla zwycięzców. Na wyścig należy zabrać mapę Pruszkowa i okolic.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum