Newsy

Remanent

07.12.2008

W oczekiwaniu na wyniki Mikołajkowego warto zajrzeć do odzyskanych niedawno relacji. Trzy pierwsze teksty zniknęły wraz ze stroną TCP, a szkoda, bo są to akurat jedne z najlepszych alleypiastowych relacji. Zresztą możecie ocenić sami :)

REMANENT - Halloween: relacja zerozerosevena

- Adventure: relacja zerozerosevena

- Kto zabił Ritę?: relacja Filipa

- Kompromitacja: zadania punktowe i kompromitujące piosenki z Tesco

- Poznaj Brwinów: relacja Adama

Mikołajkowy Alleypiast

30.11.2008

Każdy z nas co roku z niecierpliwością czeka na nadejście Świętego Mikołaja. Jednak w tym roku sprawy się skomplikowały, coś poszło nie tak...

Nie stój bezczynnie, przyjedź 6 grudnia o godzinie 17:00 na teren Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie (ul. Jasna 2). Mikołajki da się jeszcze uratować!

Podsumowania alleycatów

23.11.2008
1st

Na stronie pojawiły się przesłane przez Grześka krótkie podsumowania pierwszych czterdziestu alleypiastów. Zapraszam do umieszczania swoich komentarzy i uzupełnień na Forum.

Urodzinowy weekend!

13.11.2008
1st

Sobotni wyścig z rekordową liczbą 33 punktów ustawionych przez 15 organizatorów oraz niedzielny Sprint z najkrótszym 16-min. czasem przejazdu zwycięzcy uczciły pięciolecie naszych wspólnych wyścigów. Zwycięskiej grupie Filip-Lewan-Tadeo gratulujemy najlepszego wyniku na Urodzinowym, a Adamowi sukcesu na Sprincie!

WaypointPress01

06.11.2008
WPP01 Dziś, w godzinach popołudniowych ukazał się nowy numer Waypointpress, a w nim m.in.:
- relacja z Desantowego Alleypiasta,
- podsumowane klasyfikacji generalnej Alleypiasta i Waypointgame,
- sylwetki ludzi związanych z Alleypiastem i WaypointGame,
- ssyczący problem,
- Kraków - miasto kopców.

Pięciolecie Alleypiasta!

03.11.2008
Logo Alleypiasta

Zbliża się Święto Alleypiasta!

W listopadzie 2003 rozegrał się pierwszy alleycat w Piastowie. Z okazji pięciolecia wyścigów Logo Alleypiasta zyskało już nową, bardziej praktyczną formę herbu.

Kulminacja obchodów przypada na najbliższy weekend!

Desantowy alleycat

13.09.2008

Desant to operacja taktyczna przeniesienia wojsk na teren nieprzyjaciela, w celu wykonania określonego zadania, najczęściej opanowania terenu nieprzyjaciela lub uchwycenia punktów o istotnym znaczeniu...

My nie chcemy nikogo atakować, ale rozprzestrzenić idee weekendowego ścigania na coraz to nowe tereny. Tym razem padło na Błonie!
Spotykamy się w sobotę 20 września na rynku (ul. Rynek) o godzinie 15. Po wyścigu planowane jest ognisko. Wpisowe w wysokości 5zł w całości przeznaczone będzie na organizację wyścigu i ogniska oraz nagrody. Nie zapomnijcie mapy Błonia i okolic oraz długopisu.
Do zobaczenia!

WaypointPress

13.09.2008
Dzisiaj, po raz pierwszy w historii Alleypiasta i Waypointgame ukazał się zerowy numer czasopisma Waypointpress. Znajdziecie w nim wszystko co dotyczy WPG, wyścigów, wypraw oraz zbliżającego sie powoli Waypoitrace 2009.
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum