Newsy

Nasi na Mistrzostwach!

05.09.2008
Reprezentant Ukrainy We środę 3 września 2008 na pruszkowskim welodromie wystartowały Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia Alleypiast reprezentowany był przez tytułowanych alleycatowych zawodników: występującego podczas przejazdu honorowego w barwach Ukrainy Lewana oraz działającego w strefie niedostępnej dla mediów - Marcinesa.

Impreza trwa do 7 września. Szczegółowy program można zobaczyć tutaj. Wstęp wolny!

Konkurs na Logo Alleypiasta

26.08.2008

Logo Alleypiasta

Już wkrótce pięciolecie Alleypiasta! Znakomita okazja, żeby uformowaną przez prawie 40 wyścigów ideę skompresować w zwięzłej formie graficznej.

Uruchamiamy temat wśród znajomych i nieznajomych, dawnych alleycatowych działaczy i aktywnych rowerowych grafików i przede wszystkim - osobiście podejmujemy wyzwanie! 5 października podsumowanie zebranych projektów.

Puchar po Mostówce

26.08.2008
Po czterech wyścigach liderem klasyfikacji jest zwycięzca poprzedniego sezonu, niepokonany Adam! Zaraz za nim uplasowała się niesłabnąca gwiazda naszych zawodów, urzekająca Magda, zdobywająca ponad dwukrotną przewagę punktową nad konkurentkami. Pierwszą trójkę zamyka Kemot, który w tym sezonie znów stał się niebezpiecznym rywalem.

Post factum

19.08.2008

Uważny czytelnik dawno już się zorientował, że na stronie ogłoszono wyniki otwockiej Mostówki. Obok podsumowania organizatora, polecamy również obejrzeć mapę mostowych punktów oraz zdjęcia z imprezy.

Bądźcie czujni - wkrótce aktualizacja Pucharu i inne atrakcje...

Mateusz Świerczek...

25.07.2008

Po ponad miesięcznych poszukiwaniach, 12.07.2008 ratownicy TOPR natrafili w rejonie Niżnych Rysów na plecak Mateusza. 17.07.2008 w Dolinie Ciężkiej (po słowackiej stronie grani Rysów) odnaleźli Jego ciało.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniach!

Wierzymy, że dzięki Jego wielu pozytywnym działaniom, mimo że cel Jego misji zmienił się nieoczekiwanie na miejscowości znacznie bardziej odległe niż planowana Ghana, zaliczając etap ziemski, otrzymał nowy obszar i nowe możliwości...

Rodzina i przyjaciele żegnają Mateusza w sobotę 26.07.2008.

Alleycat Mostówka

19.07.2008

IZBICA, POPRZECZNICA, MOSTOWNICTA - to słowa związane z mostami, jeśli chcesz poznać więcej tajemniczych mostowych słów to przyjedź na Alleycata Mostówka do Otwocka. W trakcie alleycata będzie okazja do przejścia przez kładkę wiszącą nad Świdrem.

START: 2 sierpnia godzina 15.00, scena przy muszli koncertowej w Parku Miejskim (kwartał ulic: Andriollego, Filipowicza, Poniatowskiego, Pułaskiego). Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody dla zwycięzców. Rowerowe zmagania zakończą się około 18.00. Potem planowane jest ognisko...

Na alleycata koniecznie trzeba zabrać: chęć do jazdy i dobry humor, mapę Otwocka i okolic (Karczew, Celestynów, Wiązowna i Józefów), długopis.

Meta w Zagrodzie

08.07.2008

Deszcz na starcie, 20 punktów półtoragodzinnej trasy, ognisko na mecie.

Dostępne są już wyniki, zdjęcia, pełna mapa punktów wyścigu oraz relacja zwycięzcy Adama!

Podziękowania dla Organizatora za wyścig i metę w oryginalnym miejscu!

Poznaj Brwinów* alleycat

29.06.2008

Zapraszamy na drugiego alleycata w Brwinowie "Poznaj Brwinów* alleycat".

Start w sobotę 5 lipca o godzinie 15:50, spod dawnego przejazdu kolejowego w Parzniewie (mapka).

Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody dla zwycięzców, najprawdopodobniej będą to jakieś mapy lub przewodniki. Na starcie podana będzie lista miejsc które należy odwiedzić. Oprócz dobrego humoru i roweru proszę wziąć na start coś do pisania.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum