Newsy

Nowa Reprezentacja!

26.06.2008

Łowcy talentów powrócili z misji! Kompletny jedenastoosobowy skład w zadanym czasie udało się utworzyć tylko czterem trenerom. Pierwsze, nieformalne zgrupowanie nowej reprezentacji odbyło się w ośrodku sportowym „Nowa Wieś”, którego nazwa (według powszechnej nadziei) w symboliczny sposób obrazuje zmiany, jakie od Europiasta zaszły w polskim futbolu.

Zapraszamy do obejrzenia mapy punktów wyścigu, wyników, zdjęć oraz pouczających relacji dwóch zdruzgotanych porażką zawodników: Adama i zerozerosevena.

Do zobaczenia w lipcu!

Zaginął Mateusz Świerczek

19.06.2008
Zaginął uczestnik i organizator naszych alleycatów, mieszkający pod Krakowem Mateusz Świerczek.
Mateusz wyruszył z Krakowa do Zakopanego w sobotę 7 czerwca około godziny 13. Zapisy z kamer na Dworcu PKS w Zakopanem potwierdziły, że dotarł tam ok. godz. 15. Dalsze ślady są na razie bardzo nieliczne. Prawdopodobnie widziano go rano w niedzielę 8 czerwca na Dworcu PKS w Zakopanem. Nie wiadomo, czy zdarzyło się coś w Zakopanem, w górach, czy w drodze powrotnej do Krakowa.
Prosimy o kontakt osoby, które bywają w Tatrach, były w tym czasie w Tatrach, będą w Tatrach, jechały z Krakowa do Zakopanego, były na dworcu w Krakowie w tym czasie, znają kogoś kto jechał, znają kierowcę PKS-a lub innej firmy na tej trasie - każdy ślad jest cenny!
Więcej szczegółów oraz kontakt do rodziny dostępne są na stronie www.mateusz-swierczek.friko.pl.

EUROPIAST 2008

14.06.2008
Jesteś zagorzałym/łą fanem/ką piłki nożnej? A może przepisy obowiązujące w tej dyscyplinie są Ci zupełnie obce i pragniesz posiąść wiedzę w tym zakresie? Wszelkie tajniki footballu (i nie tylko :) ) poznasz na zbliżającym się EUROPIAŚCIE!

Wszystkiego najlepszego, Zosiu!

21.05.2008

Takim hasłem, ułożonym z kodów znalezionych na punktach wyścigu, przywitali uczestnicy zawodniczkę Zosię. Jako pierwszy z życzeniami dotarł na metę Filip! Gratulacje! Po przybyciu ostatnich zawodników rozpoczął się wieczór z motywem imieninowo-urodzinowym.

Na stronie są już wyniki oraz zdjęcia z Niezapominajki. Zosia natomiast wciąż czeka na relacje z rowerowej imprezy dedykowanej Jej sławnej postaci.

Alleycat Niezapominajka

09.05.2008
W sobotę 17 maja zapraszamy na Alleypiasta Niezapominajkę! Start z parkingu przed Szpitalem Powiatowym w Pruszkowie (Ul. Armii Krajowej 2/4) o godzinie 18. Alleycat ten z założenia ma być łatwy, miły i przyjemny :) Mogą przydać się długopisy. Wpisowe w wysokości 5zł w całości przeznaczone będzie na nagrody oraz powyścigowe ognisko.

Alleypiast Niezapominajka – nie zapomnij powiedzieć znajomym!

Puchar Alleypiasta - wyniki 2007!

26.03.2008

Puchar wędruje do Adama i Magdy!

G r a t u l a c j e !

Szczegółową klasyfikację i statystyki można obejrzeć na stronie podsumowania sezonu 2007.

Jubilat zwycięzcą!

20.03.2008

Alleypiast Tropem MC wygrał Maciek, przekraczając linię mety w ułamek sekundy po własnym cieniu. Świadkiem tego wydarzenia i współzwycięzcą został Brzoza.

Relacja Jubilata oraz relacja Grześka wraz z wynikami już są, a zdjęcia niebawem pojawią się na stronie.

Alleycat Śladami Ciechomskiego!

10.03.2008

Już we środę 12 marca 2008 urodzinowy alleycat nocny!

START o 22:00 na rogu Opieńskiego i Plutonu Torpedy na Ursusie.

Wpisowe: 0 PLN

Trzeba mieć ze sobą: dobry humor i rower :-)

Do zobaczenia!

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum