Newsy - rok 2006

Mroczny Kosiarz wytropiony

20.11.2006
Wielkie dzięki dla zerozeroseven'a za zorganizowanie wspaniałego wyścigu oraz równie wspaniałej imprezy :)

Na stronie są już wyniki, zdjęcia oraz filmik z Kosiarzem i "interaktywna" mapka. Wkrótce powinna pojawić się pierwsza (i mam nadzieję, że nie ostatnia) relacja. Pierwsza relacja Dyźka oraz tajemnicza opowieść Grześka.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, do zobaczenia!

Powrót Mrocznego Kosiarza

09.11.2006
...czyli Kto zabił Ritę II.

Zabójca Rity powrócił. Zresztą... tak naprawdę nigdy nie odszedł. Cały czas był gdzieś tutaj. Na wyciągnięcie ręki. Kiedy przypomnisz sobie spartaczone śledztwo i sfingowany proces tego biedaka dr Franka, skręca cię wstyd. Ostatnie morderstwa pozwoliły ci zrozumieć jak bardzo byłeś wtedy naiwny i jak głęboko tkwiły korzenie tamtej zbrodni sprzed lat.
Twoje nagłe olśnienie rozproszyło na chwilę mrok lepkiej otchłani i ukazało wykrzywioną złym uśmiechem twarz. Blade oblicze Mrocznego Kosiarza.

Czy jesteś gotów stanąć do walki z upiorami przeszłości?

15 zbiegło, 8 schwytano...

10.10.2006
Tak krótko można podsumować ostatniego alleypiasta. Wyniki tego fantastycznego alleycat'a, zdjęcia, relacja itp są już na stronie. Dziekujemy za przybycie wszystkim uczestnikom.
Do zobaczenia za miesiąc!

Alleypiast Ucieczka

30.09.2006

Jeśli gotów jesteś podjąć ucieczkę i nie obawiasz się pościgu, weź udział w październikowym alleypiaście.

Start w niedzielę 8 października 2006 o godz. 19:00 spod stacji Orlen przy Al. Jerozolimskich (Al. Dwudziestolecia) naprzeciwko Tesco Piastów. Niezbędne będzie oświetlenie rowerowe, zamknięcie do roweru (jeśli zamierzasz być samotnym jeźdźcem), plan Piastowa i okolic oraz grono nieustraszonych znajomych. Trasa zróżnicowana, niekoniecznie przeznaczona dla szosówek. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody!

Do zobaczenia wkrótce w Piastowie!

Relacja z Pruszkowa

11.09.2006
Jak zwykle niezawodny pisarz Grzesiek podesłał relację z ostatniego alleycata. Dodatkowo w opisie wyścigu pojawiła się mapka z zaznaczonymi punktami oraz manifest.
I jeszcze jedna ważna informacja od Grześka: przygotowania do następnego alleycata trwają, tak więc odbędzie się on prawdopodobnie na początku października oczywiście w Piastowie.

Zmiany, zmiany...

01.08.2006
Jak pewnie zauważyliście zmienila nam się trochę strona :)
Pojawiło sie również forum, na które serdecznie zapraszam.
Na nowej stronie są już wyniki z wakacyjnego alleypiast'a oraz zdjęcia, nie powinniście mieć problemów z ich odnalezieniem ;)

Alleypiast na wakacjach!

23.07.2006
W ostatnią niedzielę lipca zapraszamy na kolejnego pruszkowskiego alleycata. Startujemy 30.07.2006 o godzinie 18:30 z parkingu przed Mazowieckim Przedsiębiorstwem Budownictwa Uprzemysłowionego przy ulicy Stalowej 27/29 w Pruszkowie. Wpisowe w wysokości 4 zł w całości przeznaczone na nagrody dla zwycięzców. Dla wszystkich startujących szprychówki.

II Alleycatowa Majówka

23.05.2006
Zapraszamy 14. maja 2006r. na kolejnego już drugiego alleycata z pod znaku alleycatowych majówek. Trasa trochę skomplikowana ;) ale przygotowana tak, aby każdy, nawet na rowerze szosowym, był w stanie ją ukończyć. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą mapę Pruszkowa i okolic! Poza tym standartowo: oświetlenie rowerowe, głowę, dobry humor, ...a i nie zapomnijcie o rowerach! :-) Wpisowe w wysokości 5 zł przeznaczone na nagrody.
Start: niedziela 14.05.2006, godzina 18:30, parking przed budynkiem Sądu Rejonowego (ul. Kraszewskiego 22).

Po Ćwiartce...

22.04.2006
Kolejny bardzo udany alleycat za nami. Wyniki dostępne są w odpowiednim dziale, a zdjęcia można obejrzec na stronie TCP. Do zobaczenia za miesiąc w Pruszkowie!
Aktualizacja: Relacja Grześka.

Ćwiartka Alleycat

06.04.2006
16 Kwietnia, zapraszamy na kolejnego pruszkowskiego AlleyCata, pod nazwą 1/4 (Ćwiartka) AlleyCat, nie o taką ćwiartkę chodzi :p
Spotykamy się 16 Kwietnia o godzinie 18:00, pod pomnikiem "Wyzwolicieli Pruszkowa", skrzyżowanie Al. Wojska Polskiego z ul. Działkową, niedaleko stacji Petrochemii.

Wspomnienie po 1945

27.03.2006
Na stronie zamieszczamy relację Mateusza z ostatniego alleycat'a. Wyniki są już w odpowiednim dziale, a zdjęcia można obejrzeć na stronach TCP.
PS: Z nieoficjalnych informacji wynika, że następny alleycat odbędzie się w połowie kwietnia w Pruszkowie :)

Po 1945...

14.03.2006
Pruszkowski alleycat pod tajemniczym tytułem "1945" zakończony! Na starcie stanęło aż 16 uczestników. Wyniki są już dostępne na stronie TCP, a niedługo również na naszej stronie. Wielkie dzięki dla 007 za świetną organizację!
PS: Otrzymaliśmy pozdrowienia z Wiednia, tam też nieźle się bawią ;) Również pozdrawiamy!

1945

07.03.2006
12 marca 2006r. zapraszamy na kolejny ALLEYCAT, tym razem w mroźnej, zimowo-historycznej scenerii. Przygotowana trasa jest prosta i szybka. Możliwa do pokonania bez problemu na rowerze szosowym. Koniecznie należy zabrać mapę miasta. (Bez tego nawet doskonale znający Pruszków mogą sobie nie poradzić). Oprócz tego ciepłe ubranie, oświetlenie, dobry humor i sprawny rower. Symboliczne wpisowe 4zł jak zwykle przeznaczone na nagrody.

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum