Newsy - rok 2007

Remanent po Charakterystycznym

19.12.2007
W czasie oczekiwania na wyniki i materiały o Sudoku Alleypiaście na stronie pojawiła się relacja organizatora Mateusza. Gruntowne porządki ujawniły również w alleycatowych zasobach unikalne zdjęcia z 2005 roku. Można też obejrzeć zdjęcia z przedalleyowych działań w terenie (z 2007 roku).

"Suji wa dokushin ni kagiru"

13.12.2007

...czyli "Liczby muszą pozostać samotne". Podejmiesz wyzwanie w ostatnim alleyu tego roku?

Zapraszamy serdecznie wszystkich na start, 15 grudnia o godzinie 18 obok Instytutu Przemysłu Gumowego (ul. Harcerska 30) w Piastowie. Wpisowe 5zł w całości przeznaczone na nagrody i szprychówki dla zawodników. Trasa niezbyt długa, wybitnie miejska.

Po alleyu spotkanie i świętowanie zakończenia WAYPOINTGAME!

Charakterystyczny zakończony!

24.11.2007
Po 720 dniach niepewności znamy zwycięzcę Charakterystycznego wyścigu! Agent Zerozeroseven z godną podziwu wytrwałością pokonał koszmar białego busa, policyjny horror, zmagania z ciemnością, mgłą, deszczem i mrozem, chaos zadań specjalnych oraz chwile grozy na kominie i serii charakterystycznych drzew. Szczególnie gromkie brawa również dla pozostałych zawodników, którzy pamiętając charakterystyczne standardy odważnie stawili się pod Pralnią, by ukończyć rozpoczętą dwa lata temu trasę.

Alleypiast Charakterystyczny(ch) - ciąg dalszy

13.11.2007

Czy jesteś już gotów przyjąć wyzwanie i ukończyć wyścig sprzed lat?

Jeśli odnajdujesz w sobie wolę walki z nocą i ciemnością umysłu, weź udział w najbliższym wyścigu!
Spotykamy się w sobotę 17.11. o godzinie 19:00 na przystanku WKD Tworki, skąd udamy się na pobliskie miejsce startu. Potrzebne będzie oświetlenie rowerowe i nieśliskie obuwie sportowe. Przydać się może również mapa okolic Piastowa i Pruszkowa oraz zamknięcie rowerowe. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrodę dla zwycięzcy.
Do zobaczenia wkrótce!

Widmo kompletne!

04.11.2007
32-bitowy Alleypiast przeprowadził 14 zawodników od ultrafioletu placu JPII do podczerwieni Parku Sokoła. Na skutek dyfrakcji, w poszukiwaniu niektórych barw należało odwiedzić aż trzy odległe miejscowości.
Jednak największą trudnością okazało się być widmo ulicy Szmaragdowej, która z powodu zwodniczej interferencji pojawiła się w okolicach Komorowa...

True Colors!

21.10.2007
Czy wszystko widzisz tylko w czarnych barwach? A może przeciwnie, oglądasz świat wyłącznie przez różowe okulary? Czy wiesz jakie naprawdę są prawdziwe kolory Pruszkowa, Piastowa i najbliższych i okolic? Może znajdziesz wśród nich swój ulubiony?

Zapraszam na kolejnego, mieniącego się wszystkimi kolorami tęczy, Alleypiasta! Szybka, miejska trasa i różnorodne lokalizacje powinny rozproszyć szarość i mrok jesiennych ulic. Spotykamy się w niedzielę 28.10.2007 o godz. 18:30 na placu JPII w Pruszkowie.
Weźcie rowery, oświetlenie i kaski. Długopisy nie będą potrzebne. Wpisowe w wysokości 5 zł w całości przeznaczone zostanie na cele charytatywne.

Pociąg skończył bieg

31.08.2007
Pociąg specjalny Alleypiast skończył bieg, dowożąc do stacji końcowej w Piastowie 23 zawodników. Niezwykle zróżnicowana trasa pociągu prowadziła czynnymi, zamkniętymi, a nawet zlikwidowanymi odcinkami linii PKP i WKD. Podziękowania dla Adama, kierownika pociągu, za świetnie przygotowaną trasę i interesujące informacje na stacjach pośrednich!
Podsumowanie Organizatora, wyniki, notatki z podróży oraz zdjęcia są już w odpowiednich działach. Podliczone zostały również punkty do Pucharu.

KOLEJny Alleypiast

18.08.2007
Jeśli lubisz jeździć na rowerze i zarazem poznawać ciekawe miejsca i ciekawostki z nimi związane to zapraszamy na KOLEJnego Alleypiasta, który odbędzie się 26.08.2007 roku w Piastowie i okolicach. Start o godzinie 17 spod parkingu pod wiaduktem w Piastowie po północnej stronie torów. Wyposażenie niezbędne: rower; mapa Piastowa, Pruszkowa i Ursusa; wpisowe 5 zł.

Pruszkowem rządzą Żółci! :)

30.07.2007
Chodzi oczywiście o gang Żółtych Kół, który wygrał wyścig Mafia Alleycat. Na stronie można już znaleźć wyniki oraz mapkę z punktami, zdjęcia z wyścigu i ogniska oraz pierwszą relację. Wkrótce zostaną podliczone punkty do Pucharu.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę!

Mafia Alleycat

23.07.2007
Uwaga! Już w najbliższą sobotę dojdzie do starcia dwóch konkurujących ze sobą pruszkowskich gangów! Nie udawaj, że Ciebie ta sprawa nie dotyczy... Staw się w sobotę 28 lipca na parkingu przed targowiskiem Manhattan (Pruszków, ul. Bolesława Prusa 41) o godzinie 18:30 aby stać się czynnym uczestnikiem mafijnych porachunków...
Dla najlepszych gangsterów (i gangsterek) nagrody, dla wszystkich pamiątkowe szprychówki. Wpisowe 5 zł. Radzimy zabrać ze sobą (aktualną) mapę Pruszkowa i okolic. Po trudach ulicznych walk zapraszamy na ognisko!

Vamp-alley Brwinów

17.06.2007
Jesteś odważny, nie boisz się trudnych wyzwań, ryzyko jest wpisane w Twoją krew? Ten alley jest właśnie dla Ciebie!
W sobotę 23 czerwca o godzinie 20.00 spotykamy się na brwinowskim stadionie (dojazd z ulicy Kusocińskiego, potem Turystyczną - mapka) aby rozpocząć najbardziej niebezpieczną wyprawę swojego życia - polowanie na wampiry!.
Wpisowe 4 zł. Dla każdego uczestnika szprychówka, a dla zwycięców nagrody. Radzimy zaopatrzyć się w dosyć dokładną mapę Brwinowa i okolic, oświetlenie, oraz oczywiście znajomych.

Ale kompromitacja!

23.05.2007
Na stronie pojawiły się długo oczekiwane wyniki, rekordowa ilość zdjęć oraz... relacja "punktowej" Kasi. Dziękujemy za jej podesłanie i pomoc w organizacji alleycata!
Wkrótce podliczone zostaną punkty w Pucharze oraz prawdopodobnie pojawi się "relacja multimedialna" :)

Alleycat Kompromitacja

13.05.2007
Jeśli nie lękasz się tłumów i nie cofniesz się przed żadnym wyzwaniem weź udział w sobotnim alleypiaście!

Start w sobotę 19 maja o godz. 10:30 spod pomnika w parku między ulicami 11 Listopada i Dworcową w Piastowie. Samotnym jeźdźcom przyda się zamknięcie do roweru. Trasa wielkomiejska, do pokonania na każdym rowerze. Wpisowe 4 zł przeznaczone na nagrody!

Alleypiast Kompromitacja - wstyd nie przyjechać!

UWAGA na nietypową godzinę!

Puchar Alleypiasta

23.04.2007
Zgodnie z zapowiedziami reaktywujemy pomysł Pucharu. Szczegółowe informacje oraz wyniki po pierwszym alleycacie znajdziecie tutaj.

Skażenie opanowane

23.04.2007
Totalna katastrofa już prawie stała się faktem, gdy niespodziewanie agent zerozeroseven wraz z dwudziestoma bohaterskimi towarzyszami po raz kolejny uratował świat przed zagładą...
Zdjęcie satelitarne skażonego obszaru oraz wkład członków zespołu w pomyślne zakończenie powierzonej misji można obejrzeć w odpowiednim miejscu. Raporty uczestników i organizatorów akcji można przeczytać na forum.

Alleycat Ewakuacja

15.04.2007

Czy nie boisz się stanąć oko w oko ze skażeniem? Czy odważysz się przeciwstawić zgubnym efektom industrializacji? A może wolisz być ewakuowany razem z tłumem?

Zapraszamy na kolejnego alleycat'a! Już w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 18. Start w Pruszkowie przy przejeździe kolejowym na ul. Błońskiej. Wpisowe tradycyjnie 4zl. Dla wszystkich startujących szprychówki, a dla zwycięzców nagrody!

Waypoint Game!

05.04.2007
W ramach umilenia czasu oczekiwania na kolejne alleycat'y zachęcamy do udziału w nowej zabawie organizowanej przez zerozeroseven'a - Waypoint Game. Szczegóły na stronie: www.waypointgame.go.pl i forum.

Alleycat 50-tka!

12.03.2007
Już w najbliższą sobotę 17 marca odbędzie się kolejny alleycat! Spotykamy się na przystanku koło WKD Pruszków o 18:30, a wpisowe wynosi 4 zł. Organizator gwarantuje świetną zabawę, doszły mnie słuchy, że ma to być dość specyficzny alley... :-)

Nie zapomnijcie zabrać dobrego oświetlenia - przyda się nawet jakieś dodatkowe! Więcej informacji na forum.

Do zobaczenia!

Poszukiwania tożsamości zakończone

18.01.2007
Poszukiwania własnych tożsamości doczekały się szczęśliwego finału. Podsumowanie, mapka, wyniki i zdjęcia są już w odpowiednim miejscu.

Odnajdź swoją TOŻSAMOŚĆ

08.01.2007

Ciemna Grudniowa Noc, budzisz się tuż obok torowiska. Wielki zamęt. "Co się stało? Gdzie jestem? Co ja tutaj robię?" Jedyne co pamiętasz jak przez mgłę to pociąg, szarpanina i strzały... Przeszywający ból głowy nie pozwala się skupić. "Jak się nazywam? Czego oni chcieli? Dlaczego strzelali...?" Mdlejesz.

Budzisz się po kilkunastu dniach w Pruszkowie jest Niedziela 14.01.2007. Opatrzył cię i zaopiekował się tobą Pan Leon - emerytowany pracownik kolei mieszkający w pobliżu stacji. Jesteś cały skołowany, jeszcze nie doszedłeś do pełni sił. Na szczęście Leon o nic nie pyta. Wręcza ci tylko kartkę znalezioną w twojej dłoni z adnotacją:
"Niedziela, 14.01.07, 19:00
Stacja PKP Pruszków Kasa nr 1"

Udaj się tam i odnajdź swoją TOŻSAMOŚĆ!

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum