Newsy - rok 2012

Puchar i agrest

15.09.2012
Puchar 2011

Tym razem, przełamując czteroletnią tradycję, puchary wyprodukowało studio ZoBaK, czyli zespół w składzie Zosia, Basia, Kemot. Ceremonia odbyła się po alleycacie W ogniu. Po skromnych dwóch wyścigach w tym sezonie można też zobaczyć aktualną klasyfikację. Nowi zawodnicy, których imię pokrywa się w Pucharze z innymi, roboczo dostali dopisek z datą debiutu na Alleypiaście - wszelkie postulaty zmiany nazwy lub dodatku mile widziane (na forum lub przez maila).

Niespodziewanie pojawiła się też zamieszczona przez Agresta, nieco kłująca relacja z lipcowego alleycata W ogniu. Na koniec, zdjęcia z Eksperymentalnego uzupełniono o nowe ujęcia z trasy.

A teraz w napięciu oczekujemy herosa, który przygotuje następny wyścig.

Eksperymentalny Alley

11.08.2012
Zawsze marzyłeś/aś o tym, aby mieć dobrą kondycję bez zbytniego wysiłku? Być może niedługo stanie się to możliwe. Profesor Piast prowadzi badania nad eliksirem prędkości i potrzebuje twojej pomocy! Przybądź 18.08.2012 roku o godzinie 14:00 na teren Stawów Goliana (tj. okolica skrzyżowania ulic: Stawowej i Marii Skłodowskiej-Curie) w Grodzisku Mazowieckim i pomóż Profesorowi w zrewolucjonizowaniu świata, a za swoją ciężką pracę na pewno zostaniesz dobrze wynagrodzony.

Dlaczego płoną? - alleycat w Otwocku

05.07.2012
Dlaczego płoną?

Kościuszki, Jana Pawła II, Reymonta, Marusarzówny, Słowackiego to nazwy kilku ulic w Otwocku, przy których znajdowały się drewniane budynki, tzw. świdermajery, które spłonęły. Dochodzenie w sprawie pożarów umorzono. Jednak czy dołożono wszelkich starań, aby wyjaśnić przyczyny zniszczenia budynków? A może te wszystkie pożary coś łączy? Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedź na te pytania i lubisz zabawę to przyłącz się. Przyjedź do Otwocka 14 lipca.

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum